facebook

KONTAKT

Krzysztof Iwański

Tel: +48 507 015 414

krzysztof.iwanski@alfapanel.pl

Mariusz Majchrowski

Tel: +48 506 424 505

mariusz.majchrowski@alfapanel.pl

Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507 015 414

Mariusz Majchrowski 📞 506 424 505

PAWILONY HANDLOWE Z PŁYTY WARSTWOWEJ

Dynamiczny rozwój sektora handlu i usług przekłada się na coraz większe zainteresowanie budową nowoczesnych obiektów handlowych. Ogromną rolę odgrywa szybkość oraz niskie koszty realizacji inwestycji. Odpowiedzią na potrzeby wielu grup inwestorów są pawilony handlowe z płyty warstwowej. Teraz mogą je Państwo wykonać również u nas.

Projektujemy i montujemy pawilony handlowe, usługowe oraz gastronomiczne o różnej kubaturze i formach architektonicznych. Dzięki wykorzystaniu płyt warstwowych cechujących się dobrymi właściwościami izolacyjnymi budowane obiekty posiadają niski współczynnik przenikalności ciepła. Przekłada się to na mniejsze koszty użytkowania lokalu, co w konsekwencji stanowi dość istotną korzyść ekonomiczną.

Bazujemy na konstrukcjach hal stalowych – lekkich, o doskonałej sztywności, z możliwością szybkiego demontowania poszczególnych elementów i całych ścian. Mamy zatem do czynienia z pawilonami przenośnymi, które w zależności od sytuacji mogą zmieniać swoje położenie i przeznaczenie. Teraz mogą przekonać się o tym Państwo sami. Zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zapytaj o lepszą cenę.

Nasz handlowiec zadzwoni do Państwa w ciągu 30 minut (pn - pt, 8.00 - 16.00).

dostawa na terenie całej Polski

pixelNowości
Dyskusje i Komentarze do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl